Polsko-Amerykańska Akademia Liderów

Kursy PAAL – to już ostatnia szansa na rejestrację i wygranie wyjazdu do USA!

Tylko do czwartego kwietnia można rejestrować się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów – najbardziej wolnościowe szkolenie w Polsce! To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w profesjonalnym kursie i wygranie atrakcyjnej nagrody! Wyjazdy, staże i konferencje zagraniczne są na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko wejść na stronę http://www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja/ i wypełnić formularz rejestracyjny.

Przypominamy, że w ofercie PAAL znalazły się dwa kursy:

Kurs Wystąpień Publicznych to profesjonalne szkolenie z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji. Jeśli do Twoich obowiązków należy przemawianie przed pracownikami, studentami lub kamerami telewizji – jest to coś, czego szukałeś! Nagrodą dla najlepszego uczestnika są trzy miesiące stażu w Leadership Institute w Waszyngtonie.

Kurs On-Line to prawdziwy elementarz ekonomii, etyki i politologii prowadzony przez czołowych polskich akademików. To idealna okazja dla wszystkich tych, którzy interesują się zagadnieniem wolności, ale niekoniecznie mają czas czytać grube książki naukowe – nasi wykładowcy wyjaśnią je w prosty i rzetelny sposób. A to wszystko bez wychodzenia z domu! Do wygrania zagraniczne, tygodniowe seminarium  Institute of Economic Studies.

Wszystkie osoby obserwujące stronę Obiektywizm.pl zachęcamy do skorzystania z rabatu 10% na całą ofertę – wystarczy w polu „kupon rabatowy” wpisać hasło „Whois John Galt?”.

Nie czekaj – miejsc ubywa! http://www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja/

Może spodoba Ci się również...