Majowe wydarzenia wolnościowe w Poznaniu

Uwaga redakcji: poniżej zamieszczamy informacje o wydarzeniach organizowanych w maju bieżącego roku przez poznański oddział Stowarzyszenia KoLiber.


Zaproszenie na Majówkę Podatkową

Uwaga!

Specjalna oferta dla wszystkich, którzy system podatkowy uważają za skomplikowany…

… bądź po prostu chcą miło spędzić czas na ciekawych wykładach z ciekawymi ludźmi!

Z wielką przyjemnością mamy zamiar zaprosić Państwa na organizowaną przez Stowarzyszenie KoLiber specjalną formę majówki. Jednak nie będzie to zwykła majówka – będzie ona trwała na przestrzeni całego miesiąca!

Przygotowany cykl wykładów z udziałem takich ekspertów, jak Robert Gwiazdowski czy Mateusz Machaj, będzie niewątpliwie świetną okazją do zasięgnięcia wiedzy na temat otaczającego nas świata prawa podatkowego i funkcjonowania gospodarki w warunkach tegoż prawa. Będzie to też możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania gromadzące się w obliczu tak zawiłej tematyki, połączona z warsztatami  znanych firm doradztwa podatkowego.

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (dokładnie o salach zamieścimy  informacje w zapowiedziach  poprzedzających poszczególne wykłady).

Termin: 8 – 30 maja 2017 r.

Zaproszenie na wykład pt „Źródła przychodu PIT – problemy praktyczne”

Pierwszy wykład z majowego cyklu poświęconego tematyce podatkowej!

Już 8 maja odbędzie się wykład poprowadzony przez pana Wojciecha Kaptura z kancelarii prawnej PrgmatiQ, radcę prawnego i doradcę podatkowego, który ma już doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu prawa podatkowego i w pomocy swoim klientom wobec sądów administracyjnych i organów podatkowych. Temat prelekcji to problemy praktyczne związane ze źródłami przychodu PIT.

Termin: 8 maja 2017 r., 16:45 – 18:45

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (al. Niepodległości 10), budynek B, sala 207.

Organizator: Stowarzyszenie KoLiber

„Proces przygotowania do egzaminu na doradcę podatkowego” – zaproszenie na wykład

Drugi wykład z majowego cyklu poświęconego tematyce podatkowej!

Jeśli masz aspiracje do bycia doradcą podatkowym,  a może po prostu chcesz zaczerpnąć trochę wiedzy przydatnej w tym kierunku – ten wykład jest właśnie dla Ciebie! Organizują go we współpracy Stowarzyszenie KoLiber i Studenckie Koło Naukowe TAX (Uniwersytet Ekonomiczny). Poprowadzi go Pani Katarzyna Masłowska, która jest obecnie starszym konsultantem w firmie BT&A.

Zapraszamy serdecznie!

Termin: 9 maja 2017 r., 16:45 – 18:45

Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (al. Niepodległości 10), budynek B, sala 215.

Może spodoba Ci się również...